Hakkımızda

Kırkambar Mobilya Online Satış Mağazası Ev Ofis Yatak Odası Salon Oturma Odası Mutfak Çocuk Genç Odası Antre Mobilyaları ve Mobilya Aksesuarları ile kalite uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Çalışmalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Ücretsiz İletişim Formumuzu doldurabilir veya  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştirecektir.

Video Tanıtım


video tanıtım

Vizyonumuz


Kırkambar Mobilya olarak kaliteli mobilya hizmeti veren bir kuruluşuz. Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz.

Misyonumuz


Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.